Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Equilibrio to po hiszpańsku równowaga i harmonia. To, co osiągamy pomiędzy jedną a drugą twórczą burzą. Stan, do którego zmierzamy przez meandry życiowych wyborów.

Zapraszamy Cię do poszukiwania fascynującej głębi życia, tworząc specjalnie dla Ciebie okazje do stawania twarzą w twarz z samym sobą i różnorodnymi możliwościami.

Znajdź z nami nowe inspiracje do tworzenia Twojego świata! Wybierz warsztaty, w których hiszpański rytm i fascynacja rozwojem człowieka napełniają dynamiczne spotkania ciekawych ludzi.

Nasza firma powstała z połączenia zainteresowań rozwojem człowieka w biegu życia i różnorodnością kultur. Zrodziła się ze spotkań z osobami różnych narodowości, naszych indywidualnych doświadczeń i pracy w różnych środowiskach.

Misją EQUILIBRIO jest poprawianie jakości życia, budowanie mostów między ludźmi, upowszechnianie wiedzy i umiejętności psychologicznych oraz przybliżanie świata, który jest zarazem inspirujący i nieznany.

Nasze szkolenia skierowane do indywidualnych Uczestników odbywają się w Krakowie. Prowadzimy również warsztaty dla Szkół, Organizacji, Wspólnot Chrześcijańskich i innych Grup - z możliwością dojazdu na terenie całej Polski.